fbpx
DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.618.0350.195

BANDIRMA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİNE KAVUŞUYOR

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
BANDIRMA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİNE KAVUŞUYOR

Bandırma Spor Kulübü, Basın Sözcüsü Erol Rüzgar ve yönetim kurulu üyeleri ile yapımı devam eden yeni tesisin tanıtımını yaptı.

bandırma

 

Bandırma Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına devam ederken, Basın Sözcüsü Erol Rüzgar ve yönetim kurulu üyeleri yapımı devam eden yeni tesisin tanıtımı için basın mensuplarını davet etti. Tanıtımına ilk olarak tesis için yapılan antrenman sahasını gezdirdi ve saha hakkında bilgiler verdi. Rüzgar yeni yapılan idman sahası hakkında “Burası ikinci çim sahamız, idman sahamız. Burasının bir özelliği 6 bin ton çakıl taşı ve 4 bin metreküp kum ile yeni dizayn edildi. Su basıyordu burasını, otomatik sulama sistemiyle tekrardan yeni sezona yetiştirmeyi planlıyoruz. Bazı yerlerde, çimlerde rahatsızlıklar var onlarında takviyesi yapılıyor. İkinci idman sahamızı istememizin sebebi ise bir taraftaki sahamız eğer ki bakıma alınırsa diğer tarafta idmanlara devam edebilmemiz açısından iyi. İkinci planda U-19 takımımızda buralardan hizmet almaya başlayacak, müsait olduğu takdirde alt yapı oyuncularımızda faydalanacak.” ifadelerini kullandı.

“Bizler gideriz, bu tesisler Bandırma’ya miras kalır”

Erol Rüzgar tesisin tanıtımına, tadilatı devam eden İnBordo’nun önünde devam etti. Rüzgar İnBordo hakkında “inBordo sosyal tesislerimiz, çelik yapıya sahip olan ve 283 metrekarelik bir alana yayılan bir mekandır. Bu tesisler, takımımız ve aileleri için hem rahatlama hem de keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır. Bu alanda, bilardo masaları, langırt, satranç ve konsol oyunları için özel bölümler bulunmaktadır.” açıklamalarıyla bilgi verdi.

BANDIRMA

Yeni Kulüp Binası

İnşa aşaması devam eden yeni kulüp binası İnBordo’nun hemen yanında yer alıyor. Yeni kulüp binası, çelik yapıya sahip olup toplamda 213 metrekare alandan oluşuyor. Binada 1 başkanlık odası ve 3 adet 2 kişilik ofis bulunuyor. Görsel ve teknolojik açıdan detaylı çalışmalar yapılarak yeni nesil bir toplantı odası da yer alıyor. Yeni kulüp binasında basın toplantıları, imza törenleri, söyleşiler ve teknik-taktik toplantılar gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebilecek.

BANDIRMA

Mevcut Sportif Bina’ya renovasyon

Basın sözcüsü Erol Rüzgar Mevcut Sportif Bina’nın yenilenmesi hakkında ” Eski binamızın restoresi Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla yapılıyor. Yaklaşık bir ay içinde orası da bitecek. Binada, masör salonu, sağlık odası ve hocalarımızın da kalabileceği odalar yapılıyor. Bu arada Edincik’de ki alt yapıya ait tesislerimiz Belediye Başkanımızın katkılarıyla yeniden elden geçiriliyor.” dedi.

BANDIRMASPOR’UN 2023-2024 SEZONU HAZIRLIKLARI