DOLAR27,1662% 0.16
EURO28,9669% 0.2
STERLIN33,3050% -0.14
FRANG29,9757% 0.01
ALTIN1.683,62% 0,54
BITCOIN728.4720.474

“Eksiklikleri gidereceğiz”

Yayınlanma Tarihi :
“Eksiklikleri gidereceğiz”

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Yaylaçayır mahallesini ziyaret ederek halkın nabzını tuttu. Güney, Yaylaçayır Mahallesi sakinlerine eksikliklerinin giderileceği konusunda gerekli tüm çalışmaların yürütüleceğinin bilgisini verdi.

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Yaylaçayır mahallesini ziyaret ederek halkın talepleri hakkında bilgi aldı. İlk olarak hane ziyaretiyle vatandaşlarla bir araya gelen Güney, halkın sorunlarını ve isteklerini dinledi. Susurluk Belediyesi olarak bugüne kadar yürütülen tüm çalışmalar ve belediyeye ait borçların ödenmesiyle alakalı vatandaşları bilgilendiren Güney, hane ziyaretlerinin ardından kadınlarla bir araya gelerek Ömür Üreten Kadınlar kooperatifinin çalışmalarını anlatarak, kadınların el emeği göz nuru çalışmalarını birbirileriyle paylaşma imkânı bulundu.

EKSİKLERİ ANINDA GİDERDİK

Farklı zamanlarda belediye ekiplerinin ayrı ayrı hizmet götürdüğü mahallelere şimdi bütün belediye olarak gelindiğini dile getiren Nurettin Güney, “Belediye ekipleri bütün mahallelere hizmet götürmekten hiç geri durmadı. Belediye Burada’ projesi kapsamında; Fen işleri, Temizlik İşleri, Park Bahçeler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlükleri ile hem; varsa tespit edilen eksiklikler anında giderdik, hem de tüm mahalle halkının talep ve şikâyetlerini dinledik.” ifadelerini kullandı. Köylülerle yemek yiyen ve çay sohbetiyle görüş alışverişinde bulunan Susurluk Belediyesi yetkilileri; talepler doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini bildirdi. Ayrıca Güney, muhtar tarafından tespit edilen 65 yaş üstü vatandaşları da evlerinde ziyaret ederek, Susurluk Belediyesi’nin tüm vatandaşların yanında olduğunu bir kez daha dile getirdi.

KAHVEDE VATANDAŞLA HASBİHAL

Yaylaçayır mahallesinde ki ziyaretinde vatandaşla buluşarak yeni çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Güney, “Bugüne kadar; tüm mahallerimize, bütün köylerimize, çeşitli zamanlarda hizmet için ulaştık. İmkânlarımız ve planlarımız doğrultusunda Susurluk’umuzun her yerine hizmet getirdik. Ancak bugün bütün Belediye Burada Yaylaçayır mahallemizde komşularımızla buluşmaya, varsa eksiklerimizi tamamlamaya geldik.” şeklinde konuştu. Cuma namazı çıkışı cemaatle bir araya gelen Güney’in son durağı mahalle kahvehanesi oldu. Vatandaşlarla oturan ve hasbihal eden Güney, taleplerini dinlediği mahalle sakinlerine eksikliklerinin giderileceği konusunda gerekli tüm çalışmaların yürütüleceğinin bilgisini verdi.

Haber: Sena Eğilmez

YORUM YAP