fbpx
DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.623.213-0.178

Kılıçdaroğlu, ‘Sırtımdan Vuruldum “

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kılıçdaroğlu, ‘Sırtımdan Vuruldum “

Bugün Ankara’da gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi’nin 38’inci olağan genel kurulunda konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adayı olması sonrasında sırtından vurulduğunu söyledi.

Ankara’da gerçekleştirilen gernelkurulda konuşan Kılıçdaroğlu isim vermeden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i de eleştirdi. Kılıçdaroğlu, “Bu süreçde masaya oturup kalkmalar, sonra geri gelmeler oldu. Ben seçime sırtımdaki hançer ile seçime girmek zorunda kaldım. Usta Nazım’ın dediği gibi ateşi ve ihaneti gördük. Ama yılmadık. Yıkılmadık. Çalıştık. Yapılan bütün kumpasa, yalana dolana rağmen. Saray devletinin vali ve bürokratlarına rağmen yıkılşmadık ve asla ve asla boyun eğmedik.
Ama beni asıl üzen sırtımdaki yük değildir. Sırtımdaki hançerlerdir. Seçim bitti, kazamamadık. Daha nefes almadan değişim sesleri yükseldi.

 “Bu sesi yükseltenler uzun süredir değişmeyenlerdi “

Kılıçdaroğlu seçimin hemen ardından değişim isteyenlerin uzun süredir parti içerisinde değişmeyenlerin olduğunu belirterek, “Değişim seslerini yükseltenler uzun süredir değişmeyenlerdi. Ama seçimin hemen ardından ilk işim onları değiştirmek oldu” diye konuştu.

Kemal Kılıçdartoğlu, “Değişmeyen tek şey ediğişimdir. Bizler de değişi yoruz. Anyatayım. Bize Ankara’nın ötesine gidemez diyorlardı. Gidiyoruz şimdi oradan milletvekillerimiz var.  Değişmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

” Eski Başkan Hayatını Kaybetti “