fbpx
DOLAR20,0971% 0.64
EURO21,5743% 0.84
STERLIN24,9714% 0.25
FRANG22,2313% 0.7
ALTIN1.256,16% 0,50
BITCOIN27.650,050.328

İKİZLER BURÇLARINI ŞANSLI BİR AY BEKLİYOR

Yayınlanma Tarihi :
İKİZLER BURÇLARINI ŞANSLI BİR AY BEKLİYOR

22 – 28 Mayıs Haftası / Güneş İkizler, Mars Aslan Burcunda

Öncelikle İkizler burçlarının doğum günlerini kutluyorum. Bilginin sınırlarını zorlayan, iletişim ve eğitime önem veren İkizler burçlarının şanslı oldukları bir aylık bir süreç bekliyor olacak. Güneş, İkizler burcunda ki seyrinde kimliklerini ve isteklerini ön plana çıkaran etkisiyle doğru karar, plan ve ilerleme ile yol almalarını sağlayabilir.

***

Mars’ın Arslan burcundaki seyri için ise doğru ifade mücadele ve agresyon olacaktır. Haftaya girişimiz bu nedenle gergin ve mücadele gerektiren etkiler barındırıyor. Ateş elementi olan Aslan Burcu liderlik ve hükmünün geçmesi, sahnede olmak, kararlarda söz sahibi olmakla ilgilidir. Mars gezegeninin bu burca geçmesi bu konularda hareket getirirken Jüpiter ve Plüton gezegenlerinden aldığı kötü açılar bunun çokta kolay olmayacağını bize gösteriyor.

***

Evet, mücadele ettiğimiz konular sahnede olmak ancak bunun gerçekleşmesi ciddi ve stresli birçok dönemeci aşmamız, istek ve irademize karşı gösterilen dirence karşı koymamız ile mümkün gözüküyor. Güneş ile olumlu açısı söz sahibi olmak konusunda destek verirken eyleme geçmek konusunda bizleri engelleyen birçok etkenle de karşı karşıya kalacağız diyebiliriz. Dedikodular, manipülasyonlar, doğa olayları iletişim sorunları, para piyasaları ile ilgili sıkıntılar gündemimize gelebilir. Mars gezegeninin Plüton ve Jüpiter ile yaptığı sert açılar nedeniyle bizleri oldukça zorlayacak etkiler var gökyüzünde.

Bu etkilerin devamında dikkat etmemiz gereken en önemli tarihler ise 31 Mayıs-1 Haziran 2023 tarihleri olacaktır.

Bütünün hayrına olmasını dilerim.

***

Yükselen Koçlar ve Koç Burçları

Yükselen Koçlar ve Koç burçları parasal konularda zorlanmalar ve gecikmeler yaşayabileceğiniz etkiler söz konusu. Maddi kaynaklarınızı korumak isterken beklenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Heyecan, tutku ve yaratıcılığınızın artacağı, aşk hayatınızın hareketleneceği durumların yanı sıra. Çocuk sahibi olmak isteyen koç burçları için başlangıçlar yapabilecekleri gelişmeler yaşanabilir.

***

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları

Yükselen Boğa ve Boğa burçları için istekleriniz, kariyeriniz ve aileniz arasında kalacağınız etkiler söz konusu. İşinizin, çalıştığınız kişilerin üzerinizdeki baskısı ve sorumluluklarınızın artması nedeniyle ailenizle ilgili konularda huzursuzluklar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu zorlayıcı etkilere karşı maddi durumuzla ilgili olumlu gelişmeler sizlerle olacak.

***

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları

Yükselen İkizler ve İkizler burçları için verdiğiniz kararları ve attığınız adımları destekleyen etkiler söz konusu. Kendinizi güçlü ve kararlı hissederken ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz size iş hayatınız ve maddi konularda kazanımlar sağlayabilir. Yakın çevrenizle ilgili sizden saklanmış, gizli kalmış durumlarla karşılaşabilir, sizi manipüle etmeye çalışan kişilerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

***

Yükselen Yengeçler ve Yengeç Burçları

Yükselen Yengeçler ve Yengeç burçları için duygusal anlamda hassas, iyi ve sevdiğiniz kişilere karşı hislerinizin yoğunlaşacağı etkiler söz konusu. Uzak yolculuklarla ilgili, ilahi adalet ve yurt dışı konularında olumlu gelişmelerin yanı sıra kaynaklarınızı korumak ve planlamak konusunda zorlanmalar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz.

***

Yükselen Aslanlar ve Aslan Burçları

Yükselen Aslanlar ve Aslan burçları için ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken etkiler söz konusu. Karşınızda sizinle mücadele etmek isteyen ve sizi manipüle eden kişiler bulabilirsiniz. Eşiniz, eşinizin ailesi, patronlarınız, ortaklarınızla ilgili konularda zorlanmalar ve gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için harekete geçeceğiniz bir zaman dilimi.

***

Yükselen Başaklar ve Başak Burçları

Yükselen Başaklar ve Başak burçları için sağlıklarına dikkat etmeleri gereken, iş hayatlarıyla ilgili zorlayıcı etkiler söz konusu. Kendiniz hakkında daha önce bilmediğiniz konularda gelişmeler yaşayabilir, gizli düşmanlarınızı karşınızda bulabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin desteğini bulabileceğiniz bu süreçte gökyüzü de sizi destekliyor olacak.

***

Yükselen Teraziler ve Terazi Burçları

Yükselen Teraziler ve Terazi Burçları için aşk hayatınızın hareketleneceği bu konuda yenilenmeyi seçeceğiniz etkiler söz konusu. Yurtdışı ve uzak yolculuklarınızla ilgili konularda harekete geçebilir, hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Parasal konular ve ortak kazanımlarla ilgili zorlayıcı etkiler nedeniyle dikkatli ve temkinli hareket etmeniz gerekiyor. Sosyal çevreniz, internet ve sosyal gruplarla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz.

***

Yükselen Akrepler ve Akrep Burçları

Yükselen Akrepler ve Akrep burçları otorite figürleri ve kariyeriniz ilgili konularda gerginlikler ve zorlanmalar yaşayacağınız etkiler altındasınız. Anlaşılamadığınızı düşünmeniz öfkenizi ve mücadelenizi arttırabilir. Birçok konuda ne istediğini bilmeniz güç mücadelesine girmekten kaçınmamanıza sebebiyet verecek ve kararlı adımlar atmanızı sağlayacaktır. İletişiminizin oldukça önemli olduğu, huzur ve güven arayışında olduğunuz, sezgilerinizin yoğunlaştığı duygu durumları yaşayabilirsiniz.

***

Yükselen Yaylar ve Yay Burçları

Yükselen Yaylar ve Yay burçları harekete geçmek istediğiniz konularda sizi destekleyen etkiler söz konusu. Bunu yaparken sorumluluklarınız arttığını hissedebilirsiniz. Çalışma koşullarınız ve günlük hayatınızda vermiş olduğunuzu mücadele sizi oldukça yorabilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda gerginlikler yaşarken ne istediğinizi bilmeniz ve olumlu iletişim kurmanız halinde gökyüzü sizi destekliyor olacak. Yatırımlarınızla ilgili planlamalar gerçekleştirirken olumlu gelişmelerde yaşayabilirsiniz.

***

Yükselen Oğlaklar ve Oğlak Burçları

Yükselen Oğlaklar ve Oğlak burçları maddi konularda zorlanmalar yaşayacağınız etkiler altındasınız. Ödemeniz gereken borçlarınız, yapılandırmanız gereken finansal durumunuzla ilgili olarak gerginlikler yaşayabilir mücadele içerisine girebilirsiniz. Duygusal olarak sizi oldukça yoran durumlar gerçekleşirken aşk, sevgi ve ikili ilişkilerinizde yapmanız gerekenleri fedakarlık olarak görmemelisiniz.

***

Yükselen Kovalar ve Kova Burçları

Yükselen Kovalar ve Kova burçları karşınızda öfkeli ve sizinle mücadele etmek isteyen kişilerin olduğu durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili konular, ebeveynleriniz, evinizle ilgili durumlar gündeminize gelebilir. Maddi konuları yapılandırabileceğiniz gibi daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Günlük hayat akışınızda genellikle huzurlu, sakin ve kararlı hissederken, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

***

Yükselen Balıklar ve Balık Burçları

Yükselen Balıklar ve Balık burçları sorumluluklarınızın arttığını hissederken yorucu ve sizi mücadeleye zorlayan etkiler altındasınız. Çalışma hayatınızın size hayattan keyif aldığınız durumlarla ilgili kısıtlamalar yaşattığını düşünebilirsiniz. Çalışma ortamınızda bulunan kişilere ve iletişiminize oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Duygusal olarak akışta olduğunuz bu zaman diliminde sevgi ve aşk konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygularınızın derinleşmesi, yaratıcılığınızın artmasını sağlarken sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi sağlamlaştırmak ve aile kurmakla ilgili kalıcı kararlar almakta isteyebilirsiniz.

 

Instagram: @astrolog.gulsah

YORUM YAP