fbpx
DOLAR31,0240% 0.05
EURO33,7016% 0.27
STERLIN39,2561% 0.08
FRANG35,3069% 0.14
ALTIN2.021,07% 0,14
BITCOIN1.618.345-0.827

KOVA BURCUNDA DOLUNAY

Yayınlanma Tarihi : Google News
KOVA BURCUNDA DOLUNAY

31 TEMMUZ – 06 AĞUSTOS 2023 HAFTASI

Dolunay zamanları farkındalığımızın arttığı, önümüzü görerek yol aldığımız ve kararlar verdiğimiz zamanlardır. 01.08.2023 günü saat: 21:31’ de Kova burcunda gerçekleşen dolunay umutlarımız, sosyal ilişkilerimiz, arkadaşlarımız ve onlarla olan ilişkilerimiz, sosyal ve bilimsel konular, yardımlar, çalışmalar, adalet arayışlarımız, haklarımız, ödevlerimiz, çalışma hayatımızla ilgili durumlar, internet üzerinden yaptığımız işlemler, ve harcamalar, spekülatif yatırımlar ile para piyasalarını gündemimize getiriyor. Sosyal çevremizle oluşabilecek dönüştürücü etkisinin yanı sıra hak arayışlarımız için mücadele etme isteği de duyabiliriz. Özgürlük arayışımızın artacağı ve yüzleşeceğimiz birçok konunun yanı sıra, yol ayrımlarına girmek için gereken başlangıçlarda bizlerle olacak. Kova burcunda gerçekleşen dolunay çalışma hayatımız ve sorumluluklarımızda meydana gelen artış, ikili ilişkilerimiz ve hastalıklarla ilgili tedavi süreçleri, fikir çatışmaları, ruhsal dengeyi sağlamaya dönük çalışmaların yanı sıra bastırdığımız, korktuğumuz, kendimizi geri planda tutarak harekete geçemediğimiz birçok konuda bizleri etkileyecek. Bu nedenle gerekli cesareti bularak yön bulabilmek, değişim ve özgürleşme fırsatlarını görebilmek oldukça önemli bitmesi ya da tamamlanması gereken konularda net karar vermemiz, sakin ve dengede kalmamız gerekiyor. Dolunay zamanları öncesindeki iki gün ve sonrasındaki iki gün en çok etkiyi aldığımız günler olduğundan kendimizi mutlu edecek sakinleştirici aktiviteler yapmak, her türlü hızlı ve fevri davranıştan kaçınmak dolunayın bizler üzerinde ki olumsuz etkisini azaltacaktır.

01.08.2023 günü gerçekleşecek olan Kova Dolunayı en çok Boğa, Aslan, Akrep ve Kova Burçlarını ve bu burçlarda 9 derecede gezegen yerleşimi olanlar ile 9 derecenin +3/-3 derecesinde gezegen yerleşimi olanları etkileyecektir. Dolunayın burçlara etkisi.

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Girdiğiniz sosyal ortamlar, arkadaş gruplarınız, ileriye dönük hedefleriniz dolunay gündeminizde. Aşk ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizle ilgili kendinizi güçlü hissedeceğiniz, birlikteliklerinizle ilgili kararlar alabileceğiniz etkiler altındasınız. Ailenizin parasal konuları, iş hayatınız ve sorumluluklarınızla ilgili durumların yanı sıra sosyal ağlar ve internet üzerinden yaptığınız alışverişlere, başlattığınız proje ve girişimlere dikkat etmeniz gerekiyor. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi destekleyecek umutlarınız ve hayallerinizle ilgili net kararlar alabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu

Kariyeriniz, projeleriniz, otorite figürleriyle ilgili konular, evliliğiniz ve ortaklığınız dolunay gündeminizde. Değişim fırsatlarını görememeniz ve özgürleşme isteğinizi desteklememesi nedeniyle ikilemde kalabilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz baskının artması sonucu iç huzuru ve dengeyi sağlamakta zorlanabileceğiniz, ortaklıklarınız, kariyeriniz ve birlikteliklerinizle ilgili yol ayrımlarına gitmek isteyebileceğiniz ve etkiler altında olacaksınız. Bu nedenle aldığınız kararlarda duygusal yaklaşımlardan uzak durmanız gerekiyor.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu

Eğitim, yurtdışı ile ilgili konular uzak yolculuklarınız, beklediğiniz belgeler, varsa mahkemelerinizle ilgili durumlar, kardeşleriniz dolunay gündeminizde. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi desteklemesi nedeniyle karar verdiğiniz konularda harekete geçebileceğiniz, gerekli cesareti bularak yön bulabileceğiniz kararlı güçlü etkiler altında olacaksınız. Hakkettiğinizi düşündüğünüz, çözüme ulaşmasını istediğiniz konularda sizi desteleyen olumlu gelişmeler sizlerle.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu

Kredileriniz, borçlarınız, maddi kaynaklarınız, alacaklarınız, tazminatlar, vergiler, ortaklıklarınız ve sağlığınızla ilgili müdahale gerektirebilen durumlar dolunay gündeminizde. Ortaklıklarınız ve maddi kaynaklarınızla ilgili planlamalar, gelirlerinizle ilgili artışlar, ödemeniz gereken borç ve kredilerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili keyfi ve acele gerektirmeyen müdahalelerden uzak durmanız gerekiyor. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi desteklememesi nedeniyle aldığınız kararlarda akıllıca ve dikkatli hareket etmeniz gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu

Evliliğiniz, ortaklıklarınız, ailevi konular ve düşmanlarınız dolunay gündeminizde. Evliliğiniz, kariyeriniz ve ortaklıklarınızla ilgili konularda yaşadığınız güç savaşları ve mücadelenin yerini daha akılcı ve yapıcı tutumlara bırakmak isteyebilirsiniz. Değişim fırsatlarını görmenizi sağlayan etkisi nedeniyle özgürleşme isteğinizin artacağı etkiler altında olacaksınız. Varsa devam eden mahkeme süreçleriniz, yurt dışı konularınız ve yüksek öğrenimle ilgili konularda güzel ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burcu

İş hayatınız, günlük rutininiz, sağlığınız dolunay gündeminizde. Planladığınız ve günlük yaşantınızda harekete geçmek istediğiniz konularda engellemeler ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi desteklememesi ve sizi ikilemde bırakması nedeniyle aldığınız kararlarda dikkatli olmanız gerekiyor. Sorumluluklarınızın ve iş yaşantınızda ki yoğunluğun artması kendinizi halsiz ve yorgun hissetmenize, duygusal tepkiler vermenize sebep olabilir. Devam eden sağlık sorunlarınızla ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

İstekleriniz, yetenekleriniz, keyif aldığınız konular, çocuklarınız, aşk hayatınız dolunay gündeminizde. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi desteklemesi nedeniyle umutlarınız ve hayallerinizle ilgili net kararlar alabileceksiniz. Özellikle ikili ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklıklarınız ve girdiğiniz sosyal ortamlarla ilgili ne istediğinizi fark ettiğiniz, yapıcı ve olumsuz durumların düzeleceği etkiler altındasınız. Aşk ve sevgi konularında beklentilerinizin karşılanacağı ve kendinizi mutlu hissedeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu

Aileniz, gayrimenkulleriniz, eviniz, taşınma konuları ve ebeveynleriniz dolunay gündeminizde. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi desteklememesi ve sizi ikilemde bırakması nedeniyle aldığınız kararlarda duygusal tepkilerden uzak durmanız gerekiyor. İstekleriniz, sorumluluklarınız ve sizden beklenenler arasında kalmanız sonucunda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Plan ve projelerinizle ilgili değişiklikler yapmak zorunda kalacağınız birçok gelişmenin yanı sıra mantığınız ve duygularınızın arasında ki dengeyi korumanız gereken etkiler altındasınız.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, ticaret, eğitim konuları, anlaşmalar ve imzalar dolunay gündeminizde. Aşk hayatınızın hareketleneceği, hayattan keyif aldığınızı hissedeceğiniz, yeteneklerinizin ve isteklerinizin farkına varacağınız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Değişim fırsatlarını ve özgürleşme isteğinizi destekleyecek umutlarınız ve hayallerinizle ilgili net kararlar alabileceğiniz etkiler altındasınız. Özellikle eğitim hayatınızla ilgili planlamalarda, yaptığınız anlaşmalar, alım satım ve ticaretle ilgili konularda atacağınız adımlar sizin için olumlu sonuçlanabilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu

Maddi kaynaklarınız, borçlarınız, alacaklarınız ve ödemelerinizle ilgili konular dolunay gündeminizde. Ortaklıklarınız ve mali durumunuzla ilgili değişim kararları almak isteyebilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Fırsatları tam olarak görebilmeniz halinde iş hayatınızla ilgili yenilikler ve başlangıçlar yapabilmeniz, hedefler belirleyerek yatırım kararları alabilmeniz mümkün gözüküyor. Toprak, gayrimenkul alım satımı, ev değişiklikleri ile ilgili olumlu gelişmelerle birlikte ailevi konularda ve ebeveynlerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burcu

İstekleriniz, beklentileriniz, kararlarınız, sağlığınız, evliliğiniz, ortaklıklarınız, ailevi konular ve düşmanlarınız dolunay gündeminizde. İkili İlişkileriniz ve birlikteliklerinizin yanı sıra sizi sınırlandıran sosyal çevreniz ve koşullarla ilgili değişim fırsatlarını yakalamanızı sağlayan ve özgürleşme isteğinizi destekleyen kararlar alabilirsiniz. İçsel olarak bastırdığınız ve görmezden geldiğiniz birçok konuyla ilgili gerekli cesaret ve kararlılığı bulabileceksiniz. Yakın çevrenizin desteğini alacağınız, eğitim ve ticaret hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz etkiler altındasınız.

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Akışta kalmak zorunda olduğunuz, korkularınızla yüzleştiğiniz ve bilinçaltına ittiğiniz konular dolunay gündeminizde. Sizden saklanmış ya da geçmişte kalmış konular ortaya çıkabilir ve bu nedenle bu durumlarla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız korku ve kaygıların gün yüzüne çıkması gerekli cesareti göstermekte zorlanmanıza, kendinizi içsel olarak huzursuz, halsiz ve yorgun hissetmenize neden olabilir. Değişim fırsatlarını görememeniz ve özgürleşme isteğinizi desteklememesi nedeniyle aldığınız kararlarda dikkatli olmanız gereken etkiler altında olacaksınız.

İnstagram @astrologgulsah
Astrolog Gülşah A.