fbpx
DOLAR20,1578% 0.2
EURO21,6999% 0.17
STERLIN25,0367% 0.02
FRANG22,2960% 0.18
ALTIN1.258,26% 0,12
BITCOIN27.620,00-1.534

KÖKEN’DEN MATLI’YA ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
KÖKEN’DEN MATLI’YA ZİYARET

Matlı Süt ve Süt Ürünleri Fabrikasını ziyaret eden Kaymakam Muammer Köken, ilçede süt üretimini arttırmak ve hayvancılığı geliştirmek için yapılabilecek projelerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Kaymakam Muammer Köken Matlı Süt ve Süt Ürünleri Fabrikasını ziyaret etti. Fabrika yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgi alan Kaymakam Köken, İlçede süt üretimini arttırmak ve hayvancılığı geliştirmek için yapılabilecek projelerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret programında ilgili kurum yetkilileri kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.

ziyaret

HEP BİRLİKTE İFTAR AÇTILAR

Ziyaret programı sonrasında Kaymakam Köken ’in yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çatak, İlçe Jandarma Müdürü Coşkun Kurt, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası Yetkilileri, Süt ve Damızlık Birlik Başkanı fabrika yetkilileri ve fabrika çalışanları iftar davetine katılım sağladı. Süt Fabrikası işçilerine kolaylık dileyen Kaymakam Köken, “İftarımızı birlikte açtığımız bu gecede herkese hayırlı Ramazanlar ve iftarlar diliyorum.” şeklinde konuştu.

MATLI’NIN ÖNEMİ SUSURLUK İÇİN ÖNEMİ BÜYÜK

Matlı Süt ve Süt Ürünleri Fabrikasının Susurluk için oldukça büyük bir öneme sahip olduğunun altını çizen Köken, “Türkiye’nin protein ihtiyacını karşılayan bir gıda grubu olma yolunda hızla ilerleyen Matlı Süt ve Süt Ürünleri Fabrikasının Susurluk için önemi de oldukça fazla. Protein üreten büyük bir şirket olmak, buna ek olarak mevcut yem ve yumurta üretimine kırmızı et, beyaz et, süt ve süt ürünleri yatırımını ilave edilmesi halinde ilçemize çok daha faydalı olacaktır. Bunun ortamın oluşması ve ilçe için gereken tüm çalışmalar yürütülecektir.” ifadelerini kullandı.

Haber: Nevra Emine YERLİKAYA

 

Komşuların Bıçaklı Park Yeri Kavgası

 

YORUM YAP