fbpx
DOLAR20,1551% 0.14
EURO21,6466% 0.07
STERLIN25,0901% 0.04
FRANG22,3152% 0.17
ALTIN1.256,35% -0,03
BITCOIN27.681,840.42

KÖKEN’DEN SÜLÜCEK’E ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
KÖKEN’DEN SÜLÜCEK’E ZİYARET

Kaymakam Muammer Köken, Sülücek mahallesini ziyaret ederek görüşmede bulunduğu yerli halka, mahalle için gereken tüm çalışmaların yürütüleceğinin bilgisini verdi.

Kaymakam Muammer Köken, Sülücek mahallesini ziyaret ederek halkın talepleri hakkında bilgi aldı. İlk olarak sokakta gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Köken, halkın sorunlarını ve isteklerini dinledi. Susurluk

Kaymakamlığı olarak bugüne kadar yürütülen tüm çalışmalarla alakalı vatandaşları bilgilendiren Köken, ziyaretlerinin ardından cami cemaatiyle hasbihal etti.

ziyaret

KAMU HİZMETLERİNE İNCELEMEDE BULUNDU

Köken, Sülücek Mahallesini ziyareti esnasında mahallede yürütülen kamu hizmetleri ile ilgili incelemede bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Köken, mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda çalışmalara başlamak üzere ilgili birimlere gereken tüm talimatları verdiğini belirtti. Ayrıca yeni ve mevcut projeler hakkında da bilgi veren Köken, “Bugüne kadar mahallerimize, köylerimize, çeşitli zamanlarda hizmet vermek için çabaladık. İmkânlarımız ve planlarımız doğrultusunda Susurluk’umuzun her yerine hizmet getirdik ve getirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Haber: Sinan HABİBOĞULLARI

 

Bandırmalılar Stat İstiyor

 

YORUM YAP