fbpx
DOLAR28,9208% 0.08
EURO31,4850% -0.1
STERLIN36,7790% 0.63
FRANG33,2729% 0.81
ALTIN1.924,11% 1,83
BITCOIN1.121.9051.949

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ SOLUKSUZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi :
ALTIEYLÜL BELEDİYESİ SOLUKSUZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Altıeylül Belediyesi, Altıeylül ilçesinde yaşayan vatandaşlara yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Çocuk oyun alanlarının ve dinlenme parklarının sayısını artırarak yeşil alanları genişletmeyi amaçlayan belediye, sıcak hava koşullarının hakim olduğu bu günlerde, halkın rahatlayıp park ve yeşil alanlarda vakit geçirmesi için Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenli temizlik ve bakım faaliyetleri gerçekleştirilerek parkları vatandaşların kullanımına sunuyor.

Belediye üretiyor Altıeylül güzelleşiyor

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mevcut parkların da bakımını gerçekleştiriyor. Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mevcut parkların da bakımını gerçekleştirip, eksiklerini tamamlarken, parklar kendi bünyesinde üretilen mevsimlik çiçekler ve bitkilerle Altıeylül’e bağlı parkların güzelleştirilmesi için kullanılıyor.

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, aydınlatma, ot biçme, kaldırım temizliği, tamirat işlerini titizlikle yürütüyor. Daha temiz ve yeşil bir şehir için çalışmalarını sürdüren Altıeylül Belediyesi yaz kış demeden Altıeylüllü vatandaşlar için çalışıyor.

Tamiratlar belediyenin atölyesinde yapılıyor

Altıeylül Belediyesi bünyesinde bulunan marangozhane ve demir atölyesinde kırılan, bakıma ihtiyacı olan bankların, bank tahtalarının, kamelyaların, basket potalarının, çöp kovalarının, fitness aletlerinin ve diğer donatıların onarımı ve üretimi yapılarak parkların işlevselliği korunuyor.

7’DEN 70’E YAZARCA SOHBETLER

YORUM YAP