fbpx
DOLAR28,9166% 0
EURO31,2231% -0.42
STERLIN36,4459% -0.29
FRANG33,0319% -0.29
ALTIN1.872,12% -0,66
BITCOIN1.228.9932.232

TEKSÜT BANDIRMASPOR’UN YENİ TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Yayınlanma Tarihi :
TEKSÜT BANDIRMASPOR’UN YENİ TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

TFF 1’inci Lig’in güçlü takımlarından Teksüt Bandırmaspor 2 yeni bina ve bir antrenman sahası açılışı ile tesisleşmeye hız verdi. Tesislere “Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri” adı verildi. Açılışta ayrıca yeni sporcu konaklama tesisinin müjdesi verildi.

Başkanlık görevine geldiği günden beri sportif başarıların yanı sıra tesisleşmeye de büyük önem veren Onur Göçmez açılışta yaptığı konuşmada, “Kulüplerin sürdürülebilir ve istikrarlı bir başarı yakalaması için tesisleşme büyük önem taşıyor. Biz de bu çerçevede her yıl kendi imkanlarımız çerçevesinde adımlar atıyoruz. Tesisler konusunda dağınık bir yapıdan toplu bir yapıya geçme amacındayız. Yeni açtığımız “Kulüp İdari Binası” ile kulüp çalışanlarımızın daha rahat çalışabilecek. InBordo lokali ile de futbolcu ve aileleri boş zamanlarında kaliteli vakit geçirebilecekler. Aynı zamanda yine bu alanda barbekü yapılabilecek, açık havada dinlenilebilecek bir hobi bahçemiz oldu. Yapımına geçen sezon başladığımız Avrupa standartlarında antrenman sahamız da bu sezon kullanıma hazır hale getirildi.” diye konuştu.

TFF 1'inci Lig'in güçlü takımlarından Teksüt Bandırmaspor 2 yeni bina ve bir antrenman sahası açılışı ile tesisleşmeye hız verdi. Tesislere “Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri” adı verildi. Tesis açılışında yeni sporcu konaklama tesisinin de müjdesi verildi.

TESİSLERİN ADI: BANDIRMASPOR CİNÇUKURU TESİSLERİ

Bandırmaspor Başkanı Göçmez: “Sanayideki idman sahamızın olduğu yerin adını da “Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri” koyduk. Cinçukuru Bandırmamız için büyük öneme sahip. Bandırmaspor’un doğduğu ilk idmanlarını yaptığı, ilk maçlarını oynadığı, taraftarla bütünleştiği bir yer. Taraftarın gönlünde, hatıralarında yaşayan köklerinin olduğu tarihsel bir öneme sahip” dedi.

TFF 1'inci Lig'in güçlü takımlarından Teksüt Bandırmaspor 2 yeni bina ve bir antrenman sahası açılışı ile tesisleşmeye hız verdi. Tesislere “Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri” adı verildi. Tesis açılışında yeni sporcu konaklama tesisinin de müjdesi verildi.

SPORCULARA KONAKLAMA TESİSİ YAPILACAK

Başkan Göçmez, yakın bir zamanda başlayacak olan yeni tesis için anlaşmanın yapıldığını da duyurdu. Göçmez; “1500 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak Sporcu Konaklama Tesisi 44 yatak kapasiteli olacak. Bandırma Çinçukuru Tesislerine yapılacak bu bina ile kulübün tek yerde toplanacak. Bu da takıma olumlu katkı sağlayacaktır. Tesisi de kısa süre içinde bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

FUTBOLCU VE AİLELERİ İÇİN MODERN SOSYAL ALAN

İki yeni binanın çelik yapıdan oluşan bölümleri, 34 gün içinde tamamlanarak sezon öncesi hizmete açıldı. Kulüp idari binasında başkanlık ofisi, 3 idari personel odası, 50 kişilik basın toplantı ve imza odası bulunuyor.

InBordo lokali ise kafe, kütüphane, çalışma ofisi, 32 kişilik izleme, oyun ve hobi alanları, 25 kişilik yemek masası, video oyun alanı, bilardo ve langırt masaları gibi olanaklara sahip.

Ayrıca, dış mekanda 200 metrekarelik bir barbekü ve dinlenme alanı olan bir hobi bahçesi de bulunuyor.

BANDIRMA’DA TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ

YORUM YAP