fbpx
DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.630.2000.369

Karapürçek’e kurulan kantar hizmete başladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Karapürçek’e kurulan kantar hizmete başladı

Susurluk Belediyesi tarafından başlatılan “Belediye Burada” kampanyası kapsamında Karapürçek Mahallesi’nde çiftçi ve üreticilerin kullanması maksadıyla kantar inşa edildi.

Kantarın montajının tamamlanmasının ardından Belediye Başkanı Nurettin Güney ve mahalle sakinlerinin katılımıyla açılış gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Başkan Güney, kırsal mahalleye kurulan kantar ile üreticilerin kendilerine en yakın noktada işlemlerini bitirerek hem zamandan hem de yakıttan tasarruf edeceklerini söyledi. Güney konuşmasında;

“Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan hemşerilerimizin ve bölgeye gelen herkesin ticaretinde oldukça yarar sağlayacak olan kantar, mahalle halkımız tarafından da memnuniyetle karşılandı. Bizler “Belediye Burada” projemiz ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz’ diye konuştu.

Kantar açılışının gerçekleştirilmesinin ardından vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Güney, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Susurluk Belediyesi tarafından başlatılan Belediye Burada kampanyası kapsamında Karapürçek Mahallesi'nde çiftçi ve üreticilerin kullanması maksadıyla kantar inşa edildi.

Karapürçek’e kurulan kantar hizmete başladı

HABER: Ali Altınöz

3 gündür kayıp olan şahıs Kazdağları’nda aranıyor!