fbpx
DOLAR31,1215% 0.19
EURO33,6749% 0.08
STERLIN39,4445% 0.08
FRANG35,3533% 0.22
ALTIN2.035,99% 0,17
BITCOIN1.632.9430.355

Köken’den BALMEK’e Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Köken’den BALMEK’e Ziyaret

Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi (BALMEK)’ni ziyaret ederek, merkezde düzenlenen çeşitli kursları yerinde inceledi.

Kaymakam Muammer Köken, BALMEK’in düzenlediği çeşitli kurslara katılarak, kursiyerlerle bir araya geldi. Fantezi yaka çiçeği, basit nakış, iğne nakışları ve makinede Maraş işi gibi elsanatlarına odaklanan kursları ziyaret eden Kaymakam Köken, kursiyerlerin yaptıkları çalışmaları yakından inceledi. Ziyaret sırasında kursiyerlerle sohbet eden Kaymakam Köken, el emeği ve el sanatlarına verilen önemin altını çizdi.

Köken’den BALMEK’e Ziyaret

MERKEZİN SOSYAL ENTEGRASYONA BÜYÜK KATKISI VAR

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Kaymakam Muammer Köken, BALMEK‘in sosyal entegrasyona katkı sağlayan önemli bir kurum olduğunu belirtti. Köken, “BALMEK, meslek edindirme kursları ile bireylere yeni beceriler kazandırıyor ve istihdama katkı sağlıyor. Bugün burada gördüğümüz fantezi yaka çiçeği, nakış ve diğer el sanatları kurslarına katılan kursiyerlerimiz, kendilerine yeni bir yetenek kazanmanın yanı sıra sosyal bir ortamda bulunmanın da keyfini yaşıyorlar. BALMEK’in bu tür kursları, ilçemizdeki vatandaşlarımıza değerli bir katkı sunuyor. Bu güzel çalışmalara imza atan BALMEK ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“Ğöğsünden Bıçakla Yaralandı “

YORUM YAP

Kaymakam Muammer Köken; "Hedef sağlıklı beslenme ve kaliteli eğitim" - Velhasıl GazetesiVelhasıl GazetesiOcak 7, 2024 / 9:23 pmYanıtla

[…] hazırlık sınıfının açılıp açılamayacağının görüşüldüğünü ifade eden Kaymakam Muammer Köken, hazırlık sınıflarının okul başarısına etki eden bir faktör olduğunu ifade […]