fbpx
DOLAR28,8917% -0.11
EURO31,2352% -0.44
STERLIN36,4598% -0.32
FRANG33,0235% -0.32
ALTIN1.876,33% -0,44
BITCOIN1.261.6974.088

ADIGÜZEL VE MİRZA’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK

Yayınlanma Tarihi :
ADIGÜZEL VE MİRZA’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK

Bandırma Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Bandırma Belediyesi Eski Meclis Üyesi Mimar Cemal Adıgüzel kadın girişimcilere destek Özlem Kartal’ın açmış olduğu çiğköfte dükkanının açılışına katıldılar.

ADIGÜZEL VE MİRZA'DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK

Bandırma Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Bandırma Belediyesi Eski Meclis Üyesi Mimar Cemal Adıgüzel kadın girişimcilere destek olmak amacıyla İhsaniye Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde çiğköfte işletmesi açan Özlem Kartal’ı açılışında yalnız bırakmadılar. Açılış konuşmasında Dursun Mirza’nın “Hikayeniz nasıl başladı?” sorusuna cevap olarak kadın girişimci Özlem Kartal: “Ayakta durmam gerekiyordu. Hem eve hem de kendim adıma katkı sağlaması için bu yolu çıktım. Allah pişman etmesin. Umarım başarabilirim.” ifadelerini kullandı.

Adıgüzel: “Bu işletmenin ayakta kalması için elimizden geleni yapacağız”

İşletmenin açılış konuşmasında Cemal Adıgüzel: ” Ben Özlem hanımın gözlerinde o ışığı gördüm, bu işte başarılı olacaktır. Biz de tabii dostları ve arkadaşları olarak bu işletmenin ayakta kalması için elimizden geleni yapacağız. Burası da bizim duraklarımızdan birisi olacaktır, boş bırakmayacağız ve elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. Fakat gördüğümüz kadarıyla biz olmasak bile siz bu işte başarılı olacak bir profil sergiliyorsunuz Azimlisiniz, tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun, Allah aileniz ve evladınız için bol kazançlar nasip eylesin.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Mirza" Bütün kadın girişimcileri sonuna kadar destekliyoruz"

Mirza” Bütün kadın girişimcileri sonuna kadar destekliyoruz”

“Özlem Kartal kardeşimiz geçen gün ofisimizi ziyaret etti ve başkanım işletmemizin açılışını yapar mısınız dedi. Biz de tabii ki dedik,  kadın girişimcileri tüm imkanlarımızla destekliyoruz. Özlem kardeşimiz aynı zamanda hemşerimiz ve kızımız bir de çerkes öyle bir torpili de var bizden, ortak dostlarımız bulunuyor. Dolayısıyla biz de bugün bu törene katıldık, bütün kadın girişimcileri ve iş üretenleri sonuna kadar destekliyoruz. İstiyoruz ki bütün kadın girişimciler ve toplumda ki herkes emeğiyle çalışsın, karşılığını alsın, evlatları için iyi bir gelir elde etsin, işi olsun, evi olsun, çocukları daha iyi okullarda okusun yani bu ülke ileriye gitsin ve Bandırma’mız da güzelleşsin. Amacız budur, o yüzden Özlem Kartal kardeşimize, eşi ve çocuğuna destek olmak amacıyla buradayız. Hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

ADIGÜZEL VE MİRZA'DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK

Açılış konuşmalarının ardından işletmenin kurdalesini Cemal Adıgüzel, Dursun Mirza ve Özlem Kartal’ın küçük çocuğu ile birlikte keserek açılışı gerçekleştirdiler. Açılışından ardından gelen misafirlere işletmenin ürünlerinden  ikram edildi. Adıgüzel ve Mirza, işletme sahibi Özlem Kartal ile tezgah başına geçerek gelen misafir ile hatıra fotoğrafları çekildi.

DURSUN MİRZA VE CEMAL ADIGÜZEL

BANDIRMA’DA KAN DONDURAN OLAY!

YORUM YAP