fbpx
DOLAR31,0240% 0.05
EURO33,7016% 0.27
STERLIN39,2561% 0.08
FRANG35,3069% 0.14
ALTIN2.021,07% 0,14
BITCOIN1.618.345-0.827

OYA YÜCEL HİCRİ ERCİLLİ’DE

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
OYA YÜCEL HİCRİ ERCİLLİ’DE

Ak Parti’nin tek kadın belediye başkan aday adayı Oya Yücel, ilçe genelinde adaylık çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylığı sürecinde toplumun her kesimi ile bir araya gelerek Ak Partili belediyelerin hizmet anlayışını anlatan Başkan Aday Adayı Oya Yücel, bu kez ilçenin lokomotif firmalarından Hicri Ercilli’yi ziyaret etti.

 

Ziyarette Firma Yönetim Kurulu Baskanı Murat Ercilli ve Ablası Ayben Ercilli Tuksal ile baş başa bir görüşme gerçekleştiren Yücel, kendisinin aynı zamanda eski bir bankacı olduğunu ve bu nedenle firmayı iyi tanıdığını, firmanın ilçede hem istihdama hem de sosyal projelere destek verdiğini söyledi.

Ziyarette konuşan Hicri Ercilli Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ercilli ise Bandırma’da kadın bir belediye başkan aday adayının olmasından dolayı memnun olduğunu ifade ederek kendilerinin de kadın istihdamına önem verdiklerini söyledi. Ercilli açıklamalarında, firmalarında kadın TIR şoförlerinin istihdam edilmesine yönelik olarak çalışma başlattıklarını bu proje sayesinde ilçede kadın istihdamına yönelik olarak lokomatif rol üstlendiklerini söyledi.

Oya Yücel’in belediye başkan aday adaylığını bu nedenle önemsediklerini ifade eden Ercilli, yerel yönetimlerde de kadın adayların olmasını takdir ile karşıladıklarını söyledi.

HABER MERKEZİ

“Bal ve Zeytinyağının da Sahtesini Yapmışlar “