fbpx
DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.630.2000.369

SARI, ROZETİ TAKTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
SARI, ROZETİ TAKTI

2023 Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi’nden 28. Dönem Balıkesir Milletvekili seçilen Serkan SARI meclis kaydını yaptırdı.

14 Mayıs’ta 28. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili seçilen Serkan Sarı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kaydını yaptırdı. Kaydın ardından Sarı’nın rozetini ağabeyi Gökhan Sarı taktı.

2023 Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi'nden 28. Dönem Balıkesir Milletvekili seçilen Serkan SARI meclis kaydını yaptırdı.

Geçtiğimiz günlerde mazbatasını teslim alan 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kaydını yaptırmak üzere Ankara’ya gitti. Mecliste görevliler tarafından çiçek ve çeşitli hediyelerle karşılanan Serkan Sarı’ya abisi Gökhan Sarı’da eşlik etti. Görevlilere mazbatasını teslim ederek kayıt işlemlerini tamamlayan Serkan Sarı’nın rozetini Gökhan Sarı taktı. Rozet takdiminin ardından Gökhan Sarı hayırlı olsun temennisinde bulundu.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Tamamlanan kayıt işlemleri sonrasında açıklamalarda bulunan CHP’li Serkan Sarı, şu ifadeleri kullandı; “Beni bu şerefli ve kutsal göreve layık gören, mücadelesiyle, verdiği oylarla destek olan Balıkesirli hemşerilerime, Cumhuriyet Halk Partisi örgütümüze en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Seçilen tüm milletvekillerine hizmet yolunda başarılar diliyorum. Başta Kuvay-i Milliye Şehrimiz Balıkesir olmak üzere ülkemizin geleceği için hayırlı hizmetlerde bulunmak nasip olsun. Çok çalışacağız, güzel işlere imza atacağız. Allah utandırmasın.”

2023 Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi'nden 28. Dönem Balıkesir Milletvekili seçilen Serkan SARI meclis kaydını yaptırdı.

 

“BALIKESİR’İN HAKKINI SAVUNACAĞIM!”

Balıkesir’e hizmet yolunda hemşerileri arasında parti ayırt etmeyeceğinin altını çizen Serkan Sarı, şu ifadelerle açıklamasını noktaladı; “Şehrimizin haklarının sonuna kadar savunucusu olacağıma, yıllardır biriken sorunlarını mecliste gür bir sesle duyuracağıma, çözüme kavuşması için öncülük edeceğime dair söz veriyorum. Balıkesirlilerin sevgisini kazanan, gönüllerine giren ve onları asla unutmayan bir vekil olacağım. Yeni dönem hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.”

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı 2 Haziran Cuma günü 28’inci Dönem 1’inci Yasama Yılı’nın açılışında yemin edecek.

İSMAİL SAYMAZ: “BENCE HEPSİ İSTİFA EDECEK”